Czerniak mała plamka czy ogromny problemem?

Raka skóry i czerniaka, raka skóry, powstawanie choroby przyczyny i przebieg choroby, jednak różne. Im wcześniej uznajemy porażki, tym bardziej skuteczne będzie leczenie, dlatego bardzo ważne jest, aby wykryć raka skóry i czerniaka pierwsze oznaki. Skóra naszego ciała największym organem, powierzchnia dorosłe osobniki mogą osiągać dwóch metrów, a waga do dziesięciu kilogramów może przekraczać (ciężar ciała około dziesięciu procent masy skóry). Chociaż jest ona bardzo odporna na nowotwory (rak skóry i czerniak) choroby skóry . Oba rodzaju porażki, leczenie może być skuteczne, jeśli zaczyna się czas na to, ale dowiedzieć się obecność pierwsze objawy objawy. Kolejna trudność polega na tym, że rak skóry i czerniak w ciele w każdej chwili, dlatego w tej dziedzinie również może się rozwijać, że w pojedynkę trudniej wiedzieć, że mamy do sprawdzenia.

 

Rak skóry lub czerniak?

Trzy warstwy skóry, naskórka, i składa się z naskórka znaleźli w melanocytów, komórek, które są melaniny () produkcji. Jego celem jest, aby chronić nasz organizm przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Również tutaj, edukacją , to też ochronna prekursorów Róg, który jest po peelingu. Najczęściej te komórki zaczynają z chorobą raka skóry. Rak skóry i czerniak należy do najbardziej istotną różnicą jest to, że rak skóry komórki skóry, podczas gdy czerniak, pigment-produkcji komórek w nowotworowe ogniska. Rak skóry komórki nabłonka, przez większość czasu “nieruchomego”, czyli tylko w rzadkich przypadkach będą napadać na okoliczne tkanki, nie tworzą przekazywanie, guz łatwiej usunąć, i, jak zwykle, nie przekształcają się w nowotwór złośliwy. W odróżnieniu od czerniaka znacznie bardziej agresywne porażek.

(rak skóry) – najczęściej występujący nowotwór skóry, UV-tereny otwarte –twarz, kończyny, owłosione część głowy, ramiona, itp.− nabłonek komórek rozwija się na skórę w głębszych warstwach. Na szczęście, to zazwyczaj rozwijają się powoli, ale dlatego, że ten typ raka skóry dolnej komórki skóry dotknięte, jeśli nie traktuje się w czasie, może rozprzestrzeniać się na chrząstki i kości. Jednak to bardzo rzadko, , raka skóry, zwykle w innych tkankach, narządach, nie powodując uszkodzeń. Często towarzyszy łagodne do umiarkowanego swędzenie obszaru dotkniętego kilka razy w blado-czerwony, lub słabe szkolenie obrzęk. Jeśli masz uraz, базалиом, raka skóry, tylko trudne do leczenia, w wielu przypadkach stale .

Nowotworowe zmiany skórne

Spinalioma (rak płaskonabłonkowy skóry): drugim najczęstszym typem raka skóry, który jest tak zwanym шиповатых komórek dotkniętych. Jeśli nie w porę wykryty, może atakować innych kości i tkanki chrzęstnej. Czasami rozprzestrzeniał się na układ limfatyczny, faktycznie, uszkodzenie płuc, które możesz zrobić. Nie tylko UV-odkryte obszary skóry może rozwinąć się rak płasko nabłonkowy skóry, ale również w tych dziedzinach, które są stosunkowo rzadko docierają bezpośrednio światło słoneczne: to błony śluzowej jamy ustnej lub w środowisku narządów płciowych. W raka płasko nabłonkowego skóry głównie szkodliwe substancje chemiczne wchodzą w kontakt z konsekwencji raportów, dokładnie tak samo brodawczaka ludzkiego (HPV) stała obecność może wywołać. Przyczyny raka skóry skóry RANY, które goją się powoli i mają tendencję do iz ” .

Malignum czerniak (złośliwy barwnik komórek nowotworowych): melanina produkcji komórek nieprawidłowych dystrybucją przyczyny, czerniak jest ósmym najczęstszym typem guza. Chociaż skóra od guzów tylko 3-5 procent od czerniaka, jednak kończy się to w większości przypadków śmiercią. Agresywna choroba, czerniak może łatwo spowodować przerzuty, w tym przypadku, główne narządy, przede wszystkim płuca, wątroba, kości i komórki mózgu, powodując nieodwracalne uszkodzenia. Czerniak nie tylko w istniejącej kret może się rozwijać, utworzony przez przypadki siedemdziesiąt procent komórek rozmnażać się w nowym miejscu. Znak ostrzegawczy, jeśli forma krety, zmiana koloru, lub swędzi, lub wrażliwa, ona staje się bolesne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *